2013-06-23 - Extraliga - IHC Berounští Medvědi - IHC Eagles Olomouc

Název

Popis

Foceno bez poslední čtvrtiny, kvůli rychlému přesunu do Doks na fotbal :)
Druhé čtvrtfinále: IHC Berounští Medvědi – IHC Eagles Olomouc 9:4 (1:2,1:1,3:0,4:1)
Start druhého zápasu Berouna s Olomoucí, který se odehrál na kladenské ploše, vůbec neodpovídal obrazu toho prvního. Eagles už po dvou minutách vedli o dva góly, domácí museli výsledek až do půlky dotahovat. Ve třetí čtvrtině ale převzali otěže zápasu a soupeře dostali pod tlak, který nesl ovoce. Přestože v posledním dějství planuly emoce na obou stranách, Medvědi už svůj obrat dotáhli do vítězného konce a díky vítězství v papírově nejvyrovnanější sérii mohou navázat na své zlaté úspěchy z let 2009 a 2010.